Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie – Fitness

Fitness

Urozmaicone zajęcia na sali o powierzchni - 300 mkw!

NOWY SEZON FITNESS 2018
 
Uprzejmie informujemy, że od dnia 11.07.2018 do odwołania - instruktorkę Emilię Kusznir-Mącznik będzie zastępowała instruktorka Ada Sienkiewicz
NOWY HARMONOGRAM obowiązujący od 23 lipca 2018
ZAJĘCIA NA SALI
 
MIX CLASS to zajęcia ogólnorozwojowe, które aktywują wszystkie mięśnie, to wysiłek treningowy dla każdego o umiarkowanym tempie. Zajęcia mają na celu spalanie tkanki tłuszczowej, wysmuklenie i ujędrnienie całego ciała przy użyciu przyborów lub bez. Mix Class to zajęcia typu: BUP (biodra, uda, pośladki+ brzuch), Tabata + rozciąganie, jak również trening obwodowy stacyjny, podczas którego zmiennie stosuję ćwiczenia atletyczne i siłowe.
 
BODY SHAPE - to trening, który ma na celu doskonałe spalanie, wzmacnianie, kształtowanie i rzeźbienie wszystkich partii mięśniowych naszego ciała. To całościowy trening głównych grup mięśniowych obejmujący wszystko od prostych zestawów ćwiczeń do treningu obwodowego. W trakcie zajęć wykorzystujemy tubingi, piłki, stepy.
 
BODY ART -  to trening, który łączy w sobie elementy jogi, fizjoterapii i klasycznych technik oddechowych poprzez współdziałanie ćwiczeń i elementów relaksacji. Jego celem jest stopniowe zapewnianie odpowiedniego funkcjonowania całego ciała poprzez wzmocnienie i stabilizację wszystkich elementów zaangażowanych w ruch. Wiele pozycji Body Art wymaga zwiększonej równowagi, dzięki temu uwaga skupiana jest na  mięśniach brzucha i dna miednicy.
 
SALSATION® - tym mianem określa się połączenie elementów tańca z ćwiczeniami (nazwa pochodzi od połączenia dwóch słów: hiszpańskiego salsa i angielskiego sensation, które oznaczają: sos i uczucie; trening ten jest zatem mieszanką rytmów, w których ważne są emocje). Pomysłodawcą tego treningu jest wenezuelski choreograf i tancerz — Alejandro Angulo. Ta forma aktywności (przeznaczona dla każdego) stanowi zestawienie elementów treningu funkcjonalnego oraz energetycznych stylów tanecznych. Salsation® angażuje nie tylko ciało, ale i umysł (choreografie służą poprawie umiejętności radzenia sobie ze złymi emocjami). Najważniejsza jest dobra zabawa — przy okazji rozwijamy muzykalność, świadomość własnego ciała i pracujemy nad sprawnością fizyczną, bez nadmiernej rozbudowy masy mięśniowej. Salsation® to zajęcia dla osób, które chciałyby kilka razy w tygodniu poruszać się rekreacyjnie. Przed treningiem właściwym przeprowadza się rozgrzewkę izolowaną. Wykonuje się ćwiczenia rozgrzewające na każdą partię mięśni z osobna, zaczynając od górnych części ciała.
 
DANCE FAT KILLER - łączy w sobie wysokiej intensywności trening interwałowy z zsynchronizowaną muzyką i dużą dawką motywacji. Każde zajęcia pomagają Ci przekroczyć własne limity oraz  osiągnąć swoje cele fitness dużo szybciej. Muzyka w tych zajęciach odgrywa główną rolę i nadaje  intensywność w prostej  progresji, co zapewnia, przy dobrym doborze ćwiczeń I intensywności, kompleksowy trening całego ciała. Sekwencje budowane są w muzyce. Na zajęciach korzystasz ze swojej masy ciała, możesz poprawić wytrzymałość, tonus mięśniowy i definicje. Do ćwiczeń wykorzystujemy również hantle oraz maty. Wysoka intensywność jaką dostaje ciało powoduje spalanie kalorii długo po treningu. Trening jest mocniejszy niż się wydaje,  co sprawia, że osiąga się szybciej założone cele.
 
ZUMBA - łączy rytmy latino, ragga, salsy i wielu innych radosnych styli takich jak tańce karaibskie i afrykańskie tańce plemienne z nutą orientu w tym również Belly dancing. Dynamiczny, wesoły i efektywny, interwałowy (w zmiennym tempie) trening aerobowy jest świetny dla urody i zdrowia. Kombinacje kroków tanecznych merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist... i wiele innych oraz energetyczna muzyka porywa do zabawy wszystkie pokolenia! Tańcząc zumbę, rzeźbimy ciało, odstresowujemy się, nabieramy pewności siebie i uczymy się pozytywnego patrzenia na własną osobę. Ta niezwykła improwizacja taneczna jest numerem jeden w 40 krajach. Dołącz i Ty do szczęśliwego grona zumby!
Wskazówki do ćwiczeń: ćwiczymy w obuwiu sportowym, wygodny strój do ćwiczeń. Potrzebujemy ręcznik i wodę.
 
ZAJĘCIA W WODZIE
AQUA Z PRZYBORAMI - to kompleksowy trening naszego ciała, serca, układu oddechowego i mięśniowego, który jest przeznaczony dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności pływania. Jest niezwykle bezpieczny, efektywny i urozmaicony, dzięki wykorzystaniu przyborów takich jak: pasy wypornościowe, hantle i makarony. Zajęcia w wodzie wspaniale wpływają na nasze samopoczucie i skórę. Spala wspaniale tkankę tłuszczową, redukuje cellulit, modeluje talię i brzuch, wzmacnia ręce i nogi. Łatwy, bezpieczny, rehabilitujący kolana, ramiona. Trening dla każdego. 
 
KONTAKT
CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA, tel. 68 321 43 12/10,  e-mail, poniedziałek - niedziela: czynne całą dobę.
 
Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską:
Instruktor fitness - Emilia Kusznir-Mącznik - 603 460 978
Instruktor fitness - Grażyna Wyczałkowska - 509 917 799
Instruktor fitness - Joanna Sokołowska - 692 488 306
Instruktor fitness - Ada Sienkiewicz - 793 198 888
 • 19-03-2014
 • Autor: Użytkownik Administracyjny
 • drukuj
 • PDF
 • poleć
 • Logo: RSS
 • Logo: Facebook
 • Logo: YouTube
Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji imienia Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie
Logo: Biuletyn Informacji Publicznej
System e-Usług
Baner: Baner partnerów 1Baner: Baner partnerów 2Baner: Baner partnerów 3Baner: baner_zgrana rodzina
 • Baner: LUBUSKA FEDERACJA SPORTU
 • Baner: ZKS PIĘCIOBÓJ
 • Baner: MINISTERSTWO SPORTU
 • Baner: ZKŻ STELMET
 • Baner: BLASZCZYK_TENIS
 • Baner: LRPO_MAŁY
 • Baner: Marta_Lindow
 • Baner: Marta_ESAB
 • Baner: Marta_Europejska Akademia Sportu
 • Baner: OŚRODKI_Z_WOSIR