Ilustracja do informacji: Znamy zwycięzców Grand Prix Drzonkowa Dzieci i Młodzieży w Wędkarstwie Spławikowym

Znamy zwycięzców Grand Prix Drzonkowa Dzieci i Młodzieży w Wędkarstwie Spławikowym

  • 25-09-2023
  • , Autor: Magdalena Modzelewska
  • drukuj
  • poleć
  • PDF
W sobotę 23 września br. na drzonkowskich stawach odbył się wielki finał Grand Prix w wędkarstwie.
Podczas zawodów zostali wyłonieni zwycięzcy ostatniej IV edycji oraz całego cyklu GRAND PRIX.
 
W okresie od kwietnia do września odbyły się 4 edycje zawodów wędkarskich dzieci i młodzieży, których celem była popularyzacja wędkarstwa i aktywności na świeżym powietrzu.
Młodzi pasjonaci nas nie zawiedli, frekwencja i przygotowanie do zawodów wzorowe.
Łącznie w 4 edycjach zliczyliśmy 127 osobostartów.
Nasz najmłodszy uczestnik miał 3 lata, ale zapał doświadczonego wędkarza.
Padły też rekordy wagowe ryb: 1,86 kg karp czy 3 kilogramowy amur.
 
Dziękujemy wszystkim za udział, sportową rywalizację przebiegającą w duchu zasad fair play oraz wspaniałą atmosferę.
Była to piękna przygoda nie tylko młodych pasjonatów wędkarstwa, ale całych rodzin, którzy kibicowali i spędzali wolny czas z bliskimi na łonie natury.
Radość uczestników z każdej złowionej sztuki nieoceniona, a Państwa zaangażowanie godne naśladowania.
 
Serdecznie dziękujemy również naszym sędziom Waldemarowi Jasińskiemu i Łukaszowi Sikorskiemu oraz sponsorom:
Wyniki
Zwycięzcy IV edycji – kategoria „A”:
  1. Jakub Szwabowicz – 1 pkt.
  2. Janek Majorek  – 2 pkt.
  3. Marcin Einbacher – 3 pkt.
  4. Iga Czarnota – 4 pkt.
  5. Antoni   Cieloszyk – 5 pkt.          
  6. Wojciech Wierzbicki – 6 pkt.
Zwycięzcy IV edycji – kategoria „B”:
  1. Zuzia Koncur – 1 pkt.
  2. Jan Cieloszyk – 2 pkt.
  3. Mateusz Łysiak – 2 pkt.
  4. Marcin Bernad – 4 pkt.
  5. Piotr Hamrol – 5 pkt.
  6. Jakub Potoczny – 6 pkt.
 
Zwycięzcy Grand Prix – kategoria „A”:
  1. Kuba Szwabowicz – 4 pkt.
  2. Tomasz Sikorski – 8 pkt.
  3. Iga Czarnota – 8 pkt.
  4. Jaś Majorek – 8 pkt.
  5. Wojciech Wierzbicki – 12 pkt.
  6. 6. Antoni Cieloszyk – 15 pkt.
Zwycięzcy Grand Prix – kategoria „B”:
  1. Zuzanna Koncur – 3 pkt.
  2. Jan Cieloszyk – 8 pkt.
  3. Tomasz Job – 9 pkt.
  4. Mateusz Łysiak – 11 pkt.
  5. Stanisław Chodacki – 15 pkt.
  6. Marcin Bernad – 16 pkt.
GRATULUJEMY!

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Logo: RSS
  • Logo: Facebook
  • Logo: YouTube
Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji imienia Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie
Logo: Biuletyn Informacji Publicznej
System e-Usług
Baner: Baner partnerów 1Baner: Baner partnerów 2Baner: Baner partnerów 3Baner: baner_zgrana rodzina
  • Baner: LOTTO
  • Baner: LUBUSKIE WARTE ZACHODU
  • Baner: LUBUSKA FEDERACJA SPORTU
  • Baner: ZKS PIĘCIOBÓJ
  • Baner: MINISTERSTWO SPORTU
  • Baner: BLASZCZYK_TENIS
  • Baner: WOPR
  • Baner: START
  • Baner: TKKF
  • Baner: RPO 2020
  • Baner: Marta_Lindow
  • Baner: Marta_ESAB
  • Baner: Marta_Europejska Akademia Sportu
  • Baner: Euroregion Sprewa Nysa Bóbr
  • Baner: OŚRODKI_Z_WOSIR