Ilustracja do informacji: GRAND PRIX POLSKI W TENISIE ZA NAMI!

• , Autor: Magdalena Modzelewska
  • drukuj
  • poleć
  • PDF
W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego w Drzonkowie, w dniach 16-17 listopada 2019 odbył się II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym, w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski, które odbędą się na początku roku 2020. W Turnieju uczestniczyli zawodnicy Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „START” w Zielonej Górze, zajmując wielokrotnie miejsca na podium. Doskonale wypadł utytułowany zawodnik, paraolimpijczyk Piotr Grudzień, podopieczny trenera Lucjana Błaszczyka, który zdecydowanie wygrał swoją klasę ósmą. Zawodnicy trenera Jacka Kaczmarka zaprezentowali się dobrze: Tomasz Jakimczuk, bezapelacyjnie zwyciężył w połączonych klasach 2-4. Na podium stanęła również Dorota Mituta w klasie 10, zajmując II miejsce. Tomasz Mika którego trenerem jest Adam Jurasz, zajął III miejsce w klasie 6. Pozostali zawodnicy naszego klubu zajęli miejsca: Jan Chełmicki – klasa 7 – miejsce 7-8, Piotr Niemiec – klasa 9 – miejsce 9-12, Hubert Morusiewicz – klasa 10 – miejsce 10.