Ilustracja do informacji: MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO NIEPEŁNOSPRAWNYCH W STRZELECTWIE SPORTOWYM

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO NIEPEŁNOSPRAWNYCH W STRZELECTWIE SPORTOWYM

• 03-07-2018
  • , Autor: M. S.
  • drukuj
  • poleć
  • PDF
30 czerwca br. na strzelnicy Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym. Organizatorem zawodów było Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne START w Zielonej Górze.
W Mistrzostwach wzięło udział 35 zawodników z Gorzowa i Zielonej Góry . Wszyscy reprezentowali wysoki poziom, a rywalizacja była fair play. Zawody rozegrane zostały w 4 konkurencjach: P1, P2 – Pistolet pneumatyczny kobiet i mężczyzn. W karabinie R3 i R5 OPEN.
W pistolecie najlepszą zawodniczką okazała się Katarzyna Lewandowska ze Startu Zielona Góra, która zajęła I miejsce w swojej kategorii, osiągając w finale wynik 200,0 pkt. Natomiast w P1 pistolet mężczyzn, bezkonkurencyjny okazał się Szymon Sowiński ze Startu Zielona Góra, który zajął I miejsce z wynikiem 231,9 pkt.
Finał karabinu pneumatycznego R3 i R5 OPEN należał do zawodnika Startu Gorzów Wlkp. Arkadiusza Truszkowskiego, który zajmując I miejsce w finale R3 osiągnął rezultat 248,3 pkt. Finał R5 wygrał Kazimierz Bysiek ze Startu Zielona Góra wynikiem 247,4 pkt.
Serdecznie gratulujemy wyników i rekordów życiowych. Zapraszamy na kolejne zawody do Drzonkowa.