Ilustracja do informacji: Sukces polskich pięcioboistów w Mistrzostwach Świata...

Sukces polskich pięcioboistów w Mistrzostwach Świata...

• 18-06-2024
  • , Autor: Magdalena Modzelewska
  • drukuj
  • poleć
  • PDF
Sukces polskich pięcioboistów w Mistrzostwach Świata i pewna kwalifikacja do Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 Kamila Kasperczaka.

Kamil Kasperczak zawodnik ZKS Drzonków na co dzień trenujący w obiektach WOSiR Drzonków otarł się o medal mistrzostw świata (Zhengzhou-Chiny) w Pięcioboju Nowoczesnym zajmując bardzo wysokie 5 miejsce.
Łukasz Gutkowski, który wywalczył kwalifikację do Igrzysk w roku 2023 cały czas trzyma wysoką formę, a w Mistrzostwach Świata dotarł do finału i uplasował się na 7 pozycji.
Wśród kobiet Natalia Dominiak zajęła 13 miejsce, a Anna Maliszewska uplasowała się na 15 pozycji.
W sztafecie mieszanej wystartowała Oktawia Nowacka i Daniel Ławrynowicz, którzy zajęli wysokie 5 miejsce.
To potwierdzenie wysokiej formy na ostatniej prostej do Paryża 2024.