III Puchar Polski seniorów, młodzieżowców, juniorów, juniorów młodszych w pięcioboju nowoczesnym
Przed nami dwa dni pięciobojowej rywalizacji w ramach trzeciej edycji Pucharu Polski w pięcioboju nowoczesnym.
W dniach 13-14.04 br. o miejsca na podium rywalizować będą zawodnicy i zawodniczki kategorii U17, U19 oraz U22.
Swój udział w zawodach potwierdziły bardzo liczne ekipy zagraniczne z Czech, Litwy, Niemiec i Ukrainy.
W ekipie polskiej obejrzymy między innymi starty Adrianny Kapały, Poli Wolskiej, Katarzyny Dębskiej, Macieja Klimka czy Łukasza Zawady.
Sobotnią rywalizację otworzy turniej szermierczy najmłodszej kategorii - U17. W osobnej rankingowej rundzie szermierki wystąpią pozostali, starsi zawodnicy.
Walka o medale zostanie rozstrzygnięta podczas niedzielnego laser run.
W ekipie polskiej obejrzymy między innymi starty Adrianny Kapały, Poli Wolskiej, Katarzyny Dębskiej, Macieja Klimka czy Łukasza Zawady.
Sobotnią rywalizację otworzy turniej szermierczy najmłodszej kategorii - U17. W osobnej rankingowej rundzie szermierki wystąpią pozostali, starsi zawodnicy.
Walka o medale zostanie rozstrzygnięta podczas niedzielnego laser run.
Zapraszamy do kibicowania.
Poniżej harmonogram zawodów:
Poniżej harmonogram zawodów:
Sobota 13.04.2024
8:30 - szermierka U17 kobiety i mężczyźni
9:30 - pływanie U19 i U22 mężczyźni
11:00 - pływanie U19 i U22 kobiety
11:30 - szermierka U19 i U22 mężczyźni
13:30 - pływanie U17 kobiety
14:30 - pływanie U17 mężczyźni
14:30 - szermierka U19 i U22 kobiety
16:00 - OCR U17 kobiety
17:20 - OCR U17 mężczyźni
18:40 - OCR U19 i U22 kobiety
20:00 - OCR U19 i U22 mężczyźni
Niedziela 14.04.2024
9:40 - laser run U17 kobiety
10:20 - laser run U17 mężczyźni
11:10 - laser run U19 I U22 kobiet
12:00 - laser run U19 I U22 mężczyźni
8:30 - szermierka U17 kobiety i mężczyźni
9:30 - pływanie U19 i U22 mężczyźni
11:00 - pływanie U19 i U22 kobiety
11:30 - szermierka U19 i U22 mężczyźni
13:30 - pływanie U17 kobiety
14:30 - pływanie U17 mężczyźni
14:30 - szermierka U19 i U22 kobiety
16:00 - OCR U17 kobiety
17:20 - OCR U17 mężczyźni
18:40 - OCR U19 i U22 kobiety
20:00 - OCR U19 i U22 mężczyźni
Niedziela 14.04.2024
9:40 - laser run U17 kobiety
10:20 - laser run U17 mężczyźni
11:10 - laser run U19 I U22 kobiet
12:00 - laser run U19 I U22 mężczyźni
Organizatorzy: PZPNow, ZKS Drzonków.
Źródło: https://www.pentathlon.org.pl
Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją
Lista powiązanych wydarzeń kalendarium
Archiwum
-
III Puchar Polski seniorów, młodzieżowców, juniorów, juniorów młodszych w pięcioboju nowoczesnym
12-14.04.2024 odbędzie się III Puchar Polski seniorów, młodzieżowców, juniorów, juniorów młodszych w pięcioboju nowoczesnym.Organizator: ZKS Drzonków.2024-04-12, 09:00:00 czytaj dalej